OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered adlı yapım ne zaman çıkacak?

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered adlı yapım ne zaman çıkacak?

6

 

Yakın bir zamanda oyuncularla buluşmaya hazırlanan Need for Speed: Hot Pursuit adlı yapım, EA şirketinin yeni paylaşmış olduğu bilgilere bakılırsa yarın tanıtılmış olacak. Diğer taraftan Twitter kullanıcılarından bir tanesi de oyunun çıkış tarihinin yanında oyunun nerdeyse her bir detayını paylaşmış durumda.

Efsane hale gelen yarış oyunu serilerinden Need for Speed, fazlasıyla yakın bir zaman içerisinde çok daha yeni bir oyuna kavuşmuş olacak. Fakat söz konusu bu oyun tamamen yeni bir oyun olmanın yerine yenilenmiş bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Oyun, tam tamına on yıl önce 2010 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan Need for Speed: Hot Pursuit adlı yapımın Remastered versiyonu olarak karşımıza gelecek.

6 Kasım tarihi içerisinde çıkış yapacağı açıklanan oyunla ilgili olarak saymakta olduğumuz günler azalmaya başlamışken EA şirketinin kendisi ve kaynaklardan bazıları da oyunla alakalı heyecanlandıran detaylar paylaşmaya başlamış oldu. Twitter kullanıcılarınan bir tanesi de 5 Ekim gününde gösterilmesi konusunda beklentiler bulunan oyunun nerdeyse her detayına paylaşmış olduğu bir tweet üzerinde yer vermiş oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.