OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ne zaman çıkacağı açıklandı

Ne zaman çıkacağı açıklandı

29

 

Kaliforniya’da merkezi bulunan bilgisayar oyunu üreticileri arasında yer alan Blizzard şirketinin bugün açılışını yapmış olduğu BlizzCon 2019 isimli etkinlik, firmaya hayran olanları da sevindirecek pek çok farklı habere ev sahipliği yapmakta. Diablo IV isimli yapım ile birlikte Overwatch 2 isimli yapım oyunların tanıtımını yapmış olan Blizzard şirketinin başkanı görevinde bulunan J. Allen Brack, firmanın çok fazla sevilmekte olan oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Warcraft isimli yapımın yeni karşımıza gelecek oyunuyla alakalı da küçük bir bilgi paylaşımında bulundu.

Geçmiş olduğumuz yıl yapımının başlanmış olduğu konusunda bir duyuru yapılan Warcraft 3: Reforged isimli yapımın çevrimiçi betası, geçmiş olduğumuz haftanın içinde resmen açılmıştı. Blizzard şirketi, bugün gerçekleşen etkinliği izlemekte olan hayranları için bir tane sanal bilet verecek olduğunu ve hayranlarının söz konusu bu bileti kullanarak 4 Kasım tarihi itibariyle çevrimiçi betaya katılabilecek oldukları konusunda bir söz vermiş oldu. J. Allen Brack ayrıca, oyunla alakalı detaylarla ilgili olarak kısa bir zaman daha beklemek gerekli olduğunu ifade etti.

Brack tarafından yapılmış olan açıklamalar; tamamen kesin ve aslında çok net bilgiler içermemekte olsa bile söz konusu bu oyunla alakalı detayların çok yakın bir zaman içerisinde paylaşılacak olduğunu da bizlere göstermiş oluyor. Geçmiş olduğumuz yıl içerisinde tanıtımı yapılan oyunun 2019 senesinde piyasaya çıkartılması konusunda bir plan yapılmaktaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.