OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

NBA 2K21 için demo sürüm yayınlanmış durumda

NBA 2K21 için demo sürüm yayınlanmış durumda

216

 

2K Games şirketi, herkesin çok büyük bir merak içinde beklediği yeni oyunu NBA 2K21 adlı yapımın demo sürümünü yayınlamış durumda. Sadece konsol sürümleriyle alakalı yayınlanmış olan demo üzerinde oluşturulmuş veriler, oyunun tam sürümü üzerine de aktarılabiliyor olacak.

Take-Two Interactive şirketinin sahibi konumunda bulunduğu 2K Games şirketi aracılığıyla geliştirilmiş olan en yeni basketbol oyunlarından NBA 2K21 adlı yapımın demo sürümü yayınlanmış durumda. PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte Nintendo Switch platformu üzerinde yayınlanmış olan bu demo sürüm, oyunculara 4 tane değişik takımda NBA 2K21 adlı yapımın yeni mekaniklerini test etme konusunda bir olanak sunmakta.

Kobe Bryant ile birlike the All-Time Lakers’in yanı sıra Bill Russell ile birlikte the All-Time Celtics, Giannis Antetokounmpo ile birlikte the Milwaukee Bucks veyahut Kawhi Leonard ile the Los Angeles Clippers takımlarından bir tanesini seçebiliyor olacaksınız. Demo içerisinde öte yandan ‘‘MyPLAYER’’ şeklinde bir özelliğin de bulunacak olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.