OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

NBA 2K21 adlı yapımın MyCAREER ile birlikte 2K Beach’i göstermekte olan fragmanı paylaşıldı

NBA 2K21 adlı yapımın MyCAREER ile birlikte 2K Beach'i göstermekte olan fragmanı paylaşıldı

138

 

NBA 2K isimli serinin yeni üyesi olma konusunda hazırlık yapan NBA 2K21 adlı yapım, bu defa çok daha yeni bir fragmanıyla beraber karşımıza çıkmış oldu. Oyunun yeni paylaşılmış olan fragmanı içerisinde MyCAREER ile birlikte 2K Beach’e yer verilmiş durumda.

Her geçmiş olduğumuz yıl yeni bir oyunu ile karşımıza çıkmaya devam eden fakat bunu her defasında yeniliklerle yapmayı başarmış olan NBA 2K adlı seri, bu sene içerisinde de yeni bir oyunuyla oyunculara sunulmuş olacak. NBA 2K21 adıyla çıkmaya hazırlanan söz konusu bu oyun, NBA adlı ligin bütün muhteşemliğine de ev sahipliği yapıyor olacak. Bugün paylaşılmış olan fragman içerisinde de oyunun sahip durumda bulunacak en önemli özelliklerden iki tanesine ışık tutulmuş oldu.

NBA 2K YouTube kanalı üzerinden paylaşılmış olan fragman içerisinde oyun üzerinde yer alacak 2K Beach ile birlikte MyCAREER isimli modlara odaklanılmış durumda. MyCAREER ile başlamış olan söz konusu bu fragman, kariyer modu üzerinde bizleri tam olarak nelerin beklemekte olduğuna yönelik ufak sahneler göstermiş oldu. Bu söz konusu sahnelerden en göze çarpanı da oyunun bir hikaye gibi akıcı bir durumda bulunmasıydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.