OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nascar Heat 4 isimli oyunla alakalı oynanış videosu paylaştılar

Nascar Heat 4 isimli oyunla alakalı oynanış videosu paylaştılar

75

 

704 Games Company şirketi, yarış oyunlarını çok fazla seven kişilerin yakından takip etmeye devam ettiği NASCAR Heat isimli serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak NASCAR Heat 4 isimli oyunla alakalı olarak resmi bir tane oynanış videosu paylaşımı yaptı. Oyunun sahip durumda bulunduğu etkileyici grafikleri tamamen açık ve net bir biçimde göstermekte bulunan bu yeni video, yeni karşımıza gelecek bu oyunun çok değişik bir his uyandıracak olduğunun da ipucunu vermekte.

Firma tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılırsa paylaşımı yapılan resmi durumdaki bu oynanış videosu, oyunla alakalı erken bir geliştirme aşamasına ait durumda. Yani aslında oyun resmi bir şekilde piyasaya çıkartıldığında oyuncuların karşısına çok daha iyi bir seviyede grafikler ile birlikte çok daha iyi bir seviyede mekanikler ve çok daha daha gerçekçi bir sürüş deneyimi çıkmış olacak. Öte yandan söz konusu bu oyunun Heat 3 isimli yapıma bakıldığında görsel açıdan çok daha iyi bir seviyede olması konusunda da beklenti var.

704 Games Company isimli popüler şirket, NASCAR Heat 4 isimli yapımın ses ile birlikte görsel hususlarda fazlasıyla ciddi iyileştirmeler sunacak olduğunu ifade ediyor. Çok daha iyi bir sürüş hissi yaratabilmek amacıyla kameraların açısı fazlasıyla önemli bir durumda ve Heat 4 isimli seri, güncellemesi yapılan kamera açıları sayesinde oyuncuları sahici bir yarışın sunacak olduğu aksiyonun tam da içine dahil edebilmeyi hedeflemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.