OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mortal Shell adlı yapımın tanıtım fragmanı paylaşıldı

Mortal Shell adlı yapımın tanıtım fragmanı paylaşıldı

14

 

Dark Souls türüne sahip bir RPG aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan Mortal Shell, Playstack ile birlikte Cold Symmetry tarafından duyurulmuş oldu. Söz konusu bu oyun 2020 senesinin 3. çeyreklik diliminde PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Xbox One konsolu ve bilgisayara çıkmış olacak.

Playstack ile birlikte oyun geliştiricisi konumunda bulunan Cold Symmetry, ”taviz vermemekte olmasının yanı sıra otantik ve de dehşet verici güzelliğe sahip” bir aksiyon RPG oyunu olarak öne çıkan Mortal Shell’i tanıtmış oldu. Şirket, söz konusu bu oyunun ”Soulslike çeşidinin en acımasız gelenekleri”nin üstüne inşa edilmiş olduğunu ifade etti.

Soulslike isimli tür, Dark Souls oyunları sayesinde bilmiş olduğumuz Souls türüne benzeyen oyunlara verilmekte olan bir isimdir. Bu oyunlar üzerinde harika seviyede detaylı bir dünya üzerinde, oyuncu şeklinde yeteneklerimizi kullanıp söz konusu hikayeyi tamamlamaya çalışmaktayı. Hata yapabilmeyi çok fazla kaldıran oyunlardan da değil.

Erken geliştirme aşaması içerisinde olduğunda ise oyun, Dungeonhaven ismiyle bilinmekteydi. Söz konusu bu projeyi 15 kişiden oluşan ufak bir ekip tamamlamış durumda bulunsa da ekibin, piyasada yer alan en başarılı AAA oyunlarının bazılarında da görev almış olduğu belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.