OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mortal Kombat 11’den bir sürpriz geldi

Mortal Kombat 11'den bir sürpriz geldi

20

 

Mortal Kombat isimli yapımla birlikte Terminator’e hayran olanların aylardan beri beklemekte oldukları haber bugün gelmiş oldu ve Mortal Kombat 11 isimli yapıma Terminator karakteri ilave edildi. Mortal Kombat isimli yapımın YouTube hesabı üzerinden Terminator’ın tamamen bir oynanış videosu paylaşılmış bir halde.

Mortal Kombat 11 isimli yapıma gelmiş olan Terminator, bilmekte olduğumuz ikonik hale gelmiş Terminator’ın benzeri olmayan bir kopyası. Karaktere ait olan dış görünüşü, Arnold Schwarzenegger’e fazlası ile benzemekte. Terminator isimli karakter, Mortal Kombat 11 isimli yapımda sadece av tüfeği ile birlikte zaman küresini kullanmakta. Aynı zaman içerisinde Terminator isimli karakterin teni ve giysileri mücadele esnasında da eriyebilmekte.

Karakter ise gelecek hafta içerisinde erken erişime açılmış olacak.

Terminator isimli bu özel karakter, oyuna ilave edilmiş bir durumda olsa bile kullanıma açılmış bir halde değil. Karakter, 8 Ekim tarihi içerisinde erken erişime sunulmuş olacak. Terminator’ın hemen sonrasında ise 26 Kasım tarihi içerisinde Sindel, 28 Ocak tarihi içerisinde Joker ve de 17 Mart tarihi içerisinde Spawn isimli karakter Mortal Kombat 11 isimli yapıma ilave edilmiş olacak. Terminator adlı karaktere ait tamamen bir oynanış videosunun hemen sonrasında bundan böyle oyuncuların nasıl bir tepki vereceği merak edilmeye başlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.