OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mortal Kombat 11 yarın bedava olacak

Mortal Kombat 11 yarın bedava olacak

22

 

İlk defa The Game Awards 2018 etkinliği kapsamında duyuru yapılmış olan Mortal Kombat 11 isimli yapım, bu senenin ilk dönemlerinde PC konsolu ile birlikte PlayStation 4 konsolu, Xbox One konsolu ve Nintendo Switch konsoluna özel olarak sunulmuştu. Senenin en iddialı oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan yapım, Mortal Kombat tutkunu olanlar tarafından fazlasıyla beğenilmiş idi.

Warner Bros. Interactive şirketi, Mortal Kombat 11 isimli yapımı hala oynamamış olan PlayStation 4 konsoluyla ilgili olarak bombayı paylatmış bir durumda. Firma, epik dövüş oyunun 11 Ekim ila 14 Ekim tarihlerinde bedava bir şekilde deneyimleyecek olduğu konusunda bir duyuruda bulundu.

Üst kısımda yer alan tarihlerin arasında Story modlarının ilk 2 kısmını oynayabilecek ve ana oyun üzerinde yer alan bütün karakterlerle beraber bütün fazla oyunculu modlar üzerinde yer alabiliyor olacaksınız. Öte yandan yeni ilave edilmiş olan Terminator T-800 isimli karakter de dahil olmak üzre bu zamana kadar piyasaya çıkartılmış ”Kombat Pack” isimli savaşçılarının çok özel bir ön izlemesi de yer alıyor olacak.

Tabiiki de bu fırsattan faydalanmak amacıyla PlayStation Plus üyeliğinizin yer alması konusunda bir gereklilik var. Warner Bros. Interactive isimli şirket, deneme sürümü üzerinde yer alan bütün ilerlemelerin, satın alınmış olduğu durumda oyuna taşınacak olduğunu da açıkladı. Eğerki halen bir PS Plus üyeliğiniz bulunmuyorsa, düşünme konusunda tam zamanı desek yanlış olmaz.

Geçmiş olduğumuz nisan ayı içerisinde PlayStation platformuna çıkmış olan Mortal Kombat 11 isimli yapım, PS Store üzerinde tam olarak 419 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketine sahip olarak yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.