OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Modern Strike Online Nasıl Oynanır?

Modern Strike Online Nasıl Oynanır?

24

 

Modern Strike Online, android fps oyun tavsiyesi ile karşınızdayız. İster takım halinde rakiplerinize karşı mücadele edin. İsterseniz tek başınıza herkese meydan okuyun. Heyecanın ve mücadelenin bir Saniye kesilmediği, nefeslerin tutulduğu, kalplerin daha hızlı çarptığı aksiyon dolu bir Android oyun‘u oynamaya varmısın?

Oyun Yapımcısı : Game development ltd

Oyunun Türü : Android FPS Oyunu

Gereksinimler : Oyun’u oynayabilmek için belirlenen en alt Android işletim sistemi 4.0 olarak belirlenmiştir. Ayrıca Android Cihazınız içerisinde yalın halde gerekli boş bellek miktarı 190mb’dir. Azda olsa 200mb civarınada ulaşmaktadır.

Google PLay Notları : Google play üzerinden 4.3 gibi bir puan almış. Görsel olarak başarılı olsada google play yorumları içerisinde, level 10 ve üzeri olduğunuzda Ücretli üyelik alma teşvikinden muzdarip dert yanan bir sürü yorum yapan oyuncuya rastlayabilirsiniz.

Daha önce tanıtmış olduğumuz Android FPS Oyun’u Guns of Boom‘a görsel ve içerik anlamında daha fazla özen gösterilerek yapıldığı aşikar. Fakat Google Play yorumlarında ençok dikkatimi, para harcamaya daha fazla teşvik edildiği söylemleri göze çarpyor. 10 levele kadar göz boyama olarak nitelendiriliyor. Fakat bizim görüşümüz ve izlenimlerimiz du yönde değil. Daha gelişmiş itemlere ve silahlara sahip olabilmek için daha fazla zaman harcamanız gerekecektir. Tabiki biz böyle diyoruz diye sakın böyle bir delilik yapmaya kalkmayın. Dışarıda sizi yaşanması için bekleyen kocaman bir hayat olduğunu sakın unutmayın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.