OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Minecraft için çok ilginç bir mod geldi

Minecraft için çok ilginç bir mod geldi

33

 

Minecraft adlı yapımla alakalı oyunun genel yapısını tamamen değiştirmekte olan bir mod paylaşıldı. iGrantastic adına sahip bir oyuncunun geliştirmiş olduğu söz konusu mod, oyunda yer alan nerdeyse her şeyi adeta bir saatli bombaya dönüştürmekte. Bu söz konusu bombaları etkisiz hale getirebilmenin bir yolu bulunmamaktayken, yapmanız gerekli olan şeyler de çok fazla kısıtlı.

Bağımsız durumda bulunan bir yazılımcı, dünya üzerindeki en popüler oyunlardan biri olarak öne çıkan Minecraft adlı yapımla alakalı yeni bir mod paylaşıldı. Bir çok oyuncunun hoşuna gidebileceği açıklanan bu mod, oyunda yer alan hemen her şeyi adeta bir saatli bombaya dönüştürmekte. Eğer ki Minecraft adlı yapımın çok kolay bir inşa oyunundan öteye gidememekte olduğunu düşünmekteyseniz, bu söz konusu modu kullanıp Minecraft adlı evreni bir yaşamda kalma mücadelesi haline getirmiş olabilirsiniz.

Planet Minecraft adına sahip internet sitesi üzerinde yayınlanmış olan bu mod, iGrantastic adına sahip bir oyun tutkunu tarafından geliştirilmiş oldu. Oyunda yer alan eşyaların yanı sıra hayvanlar ile birlikte canavarları ve de öteki hemen her şeyi saatli bomba haline getirmiş olan söz konusu mod, o nesneye belli bir seviye üzerinde yaklaşmış olduğunuzda devreye girmekte. Geri sayım süresi içerisinde bombadan kurtulma amacıyla yapmanız gerekli olan şey de ya o nesneden hızlı bir şekilde uzaklaşmak, öldürmek veyahut envanterinize ilave etmek. Aksi bir durumda ise yaşamda kalma olanağınız bulunmamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.