OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Minecraft Earth için güncelleme geldi

Minecraft Earth için güncelleme geldi

9

 

Mojang, Minecraft Earth adlı yapımı beta sürecinin hemen sonrasında, birkaç tane bölge üzerinde Android işletim sistemi ile birlikte iOS işletim sisteminin kullanıcılarına erken erişim aracılığıyla sunmaya başlamış oldu. Geliştirici, bugün içerisinde Minecraft Earth adlı yapıma bir takım yeniliklerin yanı sıra hata düzeltmeleri getirmiş olan R14 ya da 0.14.0 güncellemesini paylaşmış oldu.

Minecraft Earth adlı yapıma gelmiş olan yeni güncelleme yeni çetelerin yanı sıra macera moduyla alakalı düzeltmeler ve daha da fazlasını getirmiş oldu. Yaygın bir durumda Sıradışı ve de Nadir maceralar bundan böyle benzersiz ödüllere sahip Macera Sandıkları içeriğinde barındırıyor. Güncelleme öte yandan Maceralarla ilgili olarak gerekli mesafe sınırını da azaltmış oluyor. Öte yandan Maceralar’da yer alan çeteleri öldürmek, oyuncu için deneyim puanı kazandırmakta.

Çeteler kısmında ise Horned sheep’in yanı sıra Iron Furnace Golem ile birlikte Melon Golem, 0.14.0 güncellemesi sayesinde oyuna ilave edildi. Harita ile birlikte kullanıcı arayüzünde yer alan kararsızlıklar giderilmiş durumdayken Skeleton Wolf’un hasarı da düzeltilmiş oldu.

Minecraft Earth adlı yapım bir kaç hafta öncesinde oyuna on iki tane değişik güçlendirme (Boosts) ve iki tane çete getirmiş olan 0.13.0 adlı güncellemeyi almıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.