OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC’nin ne zaman çıkacağı kesinleşti

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC’nin ne zaman çıkacağı kesinleşti

318

 

Minecraft Dungeons adlı yapım için sunulacak ilk indirilebilir içerik paketi olarak bilinen Jungle Awakens paketiyle alakalı çıkış tarihi nihayet açıklanmış durumda. Mojang, cuma gününde yapmış olduğu bir duyuru aracılığıyla söz konusu bu yeni paketin 1 Temmuz tarihinde gelecek olduğunu resmi bir şekilde açıklamış durumda.

Mojang’in karşımıza yeni çıkardığı Minecraft oyunu olarak öne çıkan Minecraft Dungeons, paylaşılalı daha fazla uzun bie süre olmamasına karşın kendisine çok ciddi bir hayran kitlesi edinmeyi başarmış oldu. Şirket, oyuncuları yeni içerikler ile beslemeye devam edeceğini daha öncesinde açıklamıştı.

Oyunun mevcut durumdaki indirilebilir içerikleriyle alakalı olarak Mojang bir yol haritası paylaşmasının ardından şu aşamada iki tane değişik içerik paketi olduğunu görmüş durumdaydık. Bu söz konusu paketlerden bir tanesi Jungle Awakens, ötekisi de Creeping Winter olarak öne çıkmıştı.

Jungle Awakens ismine sahip indirilebilir içerik paketi gelecek hafta içerisinde oyunculara açılmış bir hale gelecek. Ormanlık bölgelere de girmeye başlayacak olduğumuz, çok daha yeni yaratıklarla karşılaşacak olduğumuz ve yeni ekipmanlar bulabileceğimiz bu ilave paket, Minecraft Dungeons adlı yapımın Hero Pass’inde de kendisine yer bulacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.