OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Miles Morales adlı yapımın yükleme hızı çok fazla şaşırtmakta!

Miles Morales adlı yapımın yükleme hızı çok fazla şaşırtmakta!

105

 

Insomniac Games şirketinin geliştirmiş olduğu Spiderman: Miles Morales adlı yapım, PS5 konsolunun üstündeki yükleme hızları şaşırtıcı seviyede iyi gözükmekte. PS5 konsolunun üstünde kullanılmış olan donanımlarla beraber Sony şirketi bu söz konusu yükleme hızlarını kullanıcılar için duyurmuştu. Aynı biçimde Xbox kısmında bile bu söz konusu yükleme hızlarını görmüş olacağız.

Bir tane kullanıcının paylaşmış olduğu bir video içerisinde, oyunun ana menüsü üzerinden en son oyun kaydının yüklenme hızı tam olarak üç saniyeden az daha kısa zaman alıyor. Insomniac Games şirketi oyunda yer alan yükleme hızlarının fazlasıyla iyi bir durumda bulunacağını oyunculara resmi bir şekilde duyurmuştu. Sony şirketinin PS5 konsolunun depolama birimiyle alakalı olarak yapmış olduğu özel bir konferans esnasında geliştirilmiş olan mimariyle beraber oyunların çok daha hızlı yüklenecek olduğunu resmen açıklamıştı.

Video üzerinde oyunun çok hızlı bir biçimde açılmış olduğunu ve ana menü üzerinden oyuna geçişin nerdeyse üç saniye devam ettiğini görebilmekteyiz. PS5 konsoluyla alakalı özel bir şekilde geliştirilmiş olan tüm oyunlar üzerinde bu hızları görecek olduğumuzdan da şüphe bulunmuyor. Aynı biçimde Xbox kısmında da bu şekilde bir vaadi bulunmakta. Büyük bir olasılıkla Miles Morales‘de çok hızlı seyahatler fazlasıyla daha kısa zaman alacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.