OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Microsoft Simulator’den yeni bir video geldi

Microsoft Simulator'den yeni bir video geldi

74

 

The Flight Sim Deck adna sahip olan YouTube kanalı, paylaşmış olduğu yeni bir video üzerinde Microsoft Flight Simulator adlı yapım üzerinde Çernobil Nükleer Santrali’nin üstünde uçmuş durumda. Söz konusu bu video, oyunun detaylarıyla alakalı seviyelerini de bize tekrardan göstermiş durumda.

Microsoft şirketinin dört gözle beklenmekte olan yeni uçuş simülasyonu oyunu olarak karşımıza gelecek Microsoft Flight Simulator, çok harika grafiklerinden dolayı zaten ilgimizi çekmeyi başarmış idi. Fakat Microsoft şirketinin yeni karşımıza çıkartacak olduğu oyunu sadece grafiksel açıdan çok harika bir yapıt olmayacak. Söz konusu bu oyun, oyun dünyası üzerine çok daha yeni bir teknoloji de sunmuş olacak.

Microsoft Flight Simulator adlı yapım, daha önce karşımıza çıkmış olan Microsoft şirketinin uçuş simülasyonları üzerinde gerçekleşmiş olduğu gibi Dünya’yı 1’e 1 ölçeğine sahip şekilde içinde bulunduruyor olacak. Fakat söz konusu bu dünya, eski simülasyonlardan çok daha değişik bir şekilde karşımıza çıkmış olacak. Geliştirici ekip, dünya üzerindeki pek çok noktayı modellememiş bir durumda olsalar dahi bu noktalar otomatik bir şekilde gerçeğe en yakın biçimde karşımıza çıkmış olacak, yani aslına bakılırsa hiçbir yer dümdüz durumda bulunmayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.