OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator’a yeni gelecek güncellemelerde neler olacak?

Microsoft Flight Simulator'a yeni gelecek güncellemelerde neler olacak?

123

 

Microsoft Flight Simulator adlı yapımın geliştirici ekibi Twitch üzerinde çok daha yeni bir soru cevap etkinliği düzenlemiş oldu ve oyunun geleceğiyle alakalı olarak çok önemli açıklamalarda bulundu. Buna bakılırsa Şubat ile birlikte Mart ayında oyun için yeni güncellemeler gelmiş olacak.

Gerçekleştirilmiş olan canlı yayın esnasında World Update III: United Kingdom and Ireland isimli güncellemenin bir fragmanı da paylaşılmış oldu. Bu söz konusu güncelleme 9 Şubat ila 11 Şubat tarihlerinin arasında Microsoft Flight Simulator oyuncuları için sunulmuş olacak. Mart ayı içerisinde de oyunla ilgili olarak çok yeni bir güncelleme yayınlanmış olacak.

Fransa’nın yanı sıra Benelüks ülkeleri (Belçika ile birlikte Hollanda ve Lüksemburg) güncellemesi ise Mart ayının içinde oyunculara sunulmuş olacak. Geliştirici ekip, öte yandan Microsoft Flight Simulator mağazasının yanı sıra FlyByWire Simulations A32NX benzerindeki uçuş simülasyonlarından içerik indirme benzerindeki oyuncular aracılığıyla çok sık bir şekilde sıkça istenen özelliklerle alakalı da açıklamalar gerçekleştirdi.

Asobo Studio şirketi, talep edilmiş olan söz konusu bu özellikleri prototip hale getirirken çok daha yeni Scenery Gateway System üstünde de çalışmalar yapıyor. Bu söz konusu sistem, geliştiriciler ile birlikte topluluk üyesi olanların halihazır bir ekilde var olan manzaraları düzenleyebilmelerini sağlamakta. Stüdyo, öte yandan gelecek ay Sim Update 3’ü de yayınlamış olacak. Bu söz konusu güncelleme ile beraber oyunculara hava paneli geliştirmelerinin yanı sıra Garmin otopilot sistemi ile birlikte uçak geliştirmeleri de sunulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.