OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator VR için yakında kapalı beta süreci başlıyor

Microsoft Flight Simulator VR için yakında kapalı beta süreci başlıyor

19

 

Microsoft şirketi bugün paylaşmış olduğu bir yazı içerisinde Microsoft Flight Simulator VR adlı yapımın kapalı beta sürecinin çok yakın bir zamanda başlayacak olduğu duyurusunu yaptı. Başvurularla ilgili olarak karşılanması gerekli olan gereksinimler de paylaşılmış olu.

Microsoft şirketi, 10 seneyi aşkın bir zaman sonrasında 17 Ağustos gününde oyun dünyasının çok büyük bir merakla beklemekte olduğu Microsoft Flight Simulator adına sahip uçuş simülasyonunu paylaşmıştı. Hiçbir tane oyun üzerinde görmemiş olduğumuz teknolojileri barındırmakta olan Microsoft Flight Simulator adlı yapım, bu söz konusu teknolojileri bizlere en gerçekçi deneyimi sunma amacıyla kullanmaktaydı.

Microsoft Flight Simulator adlı yapım, Microsoft şirketinin daha önce karşımıza çıkmış olan oyunu gibi bütün dünyanın oyunda yer almış olduğu bir yapım. Yani oyunda yer alan uçuşlar, gerçek dünya ile aynı zamanı almakta. Bunla beraber bu oyun, gerçek dünyada yer alan hava durumunu da canlı bir şekilde oyunculara yansıtmış oluyor ve deneyimi biraz daha arttırmış oluyor.

Microsoft Flight Simulator adlı yapımın en can alıcı noktası ise tahmin edebilecek olduğunuz gibi oyunun grafikleri. Uçuş simülasyonu, bu denli detaylı durumda bulunan bir dünyayı fazlasıyla iyi bir biçimde bize yansıtmış oluyor. Fakat oyun, çıkış yapmış olduğu günden bugüne kadar bir çok oyuncunun beklemekte olduğu bir özellikten yoksun durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.