OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator adlı yapımdan nefesleri kesen görüntüler paylaşıldı

Microsoft Flight Simulator adlı yapımdan nefesleri kesen görüntüler paylaşıldı

16

 

Microsoft şirketi Microsoft Flight Simulator adlı yapımdan büyüleyici yeni görüntüler paylaşmış durumda. Söz konusu görüntülere bakıldığında oyunun bir takım özel grafik efektleri açık bir şekilde görülmüş oluyor. Söz konusu bu oyun halen alfa aşaması içerisinde.

Microsoft şirketi meraklı bir şekilde beklenmekte olan Microsoft Flight Simulator adlı yapıma yönelik nefesleri kesmiş olan yeni ekran görüntüleri paylaştı. Yeni paylaşılmış olan görüntülere bakılırsa oyunun bir takım özel grafik efektlerine (misal olarak Bokey Alan Derinliği ile birlikte Hacimsel Bulutlar) yönelik çeşitli ipuçları da yer almakta.

Oyun içerisinde Işın İzleme (Ray Tracing) desteği bulunmuyor olsa bile bir takım havalı yansıma efektleri yer almakta. Aslında yine görüntülere bakıldığında çok harika ortamlar dikkat çekmekteyken oyuncuların kullanabilecek olduğu bazı uçakları da görme fırsatı elde etmiş oluyoruz. Halen alfa aşaması içerisinde olsa bile Microsoft Flight Simulator adlı yapım harika gözüküyor. Aslında yine de oyunun tam anlamı ile tadını çıkartabilmeniz amacıyla çok yüksek kaliteli bir bilgisayar sistemine sahip bulunmanız gerekli olacak.

Microsoft Flight Simulator adlı yapımın sistem gereksinimleri gerçekten de oyunun hayranlarını üzebilecek bir cinsten. Açıklanmış olan özelliklere şöyle bir bakılacak olursa, yeni oyunla ilgil olarak çok daha yeni bir bilgisayar almanız gerekli olacak. Microsoft şirketi, yeni Flight Simulator adlı yapımın çıkış tarihini de halen açıklamış değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.