OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator adlı yapım Steam’e VR desteğiyle de gelecek

Microsoft Flight Simulator adlı yapım Steam'e VR desteğiyle de gelecek

25

 

Geçmiş olduğumuz bir yıldır yakından takip etmiş olduğumuz Microsoft Flight Simulator adlı yapım, son ortaya çıkmış olan açıklamaya bakılırsa çıkış gerçekleştirdiği gün Steam üzerinden de satın alınabiliyor olacak. Oyun, sonbahar dönemi içerisinde VR desteğine de kavuşmuş olacak.

Uçuş simülasyonu seven kişileri uzun zamandan beri içinde bulunmakta olduklarından boşluktan kurtarabilecek Microsoft Flight Simulator adlı yapım, çok yakın zamanda bizimle buluşmuş olacak. Microsoft şirketinin geliştirmiş olduğu söz konusu oyun, her bir Microsoft şirketinin oyununda olduğu gibi Microsoft Store üstünden çıkış yapıyor olacak. Fakat oyunun satın alınabilecek olduğu tek bir platform ise bu olmayacak.

Microsoft şirketi, yeni Flight Simulator adlı yapımın Steam’e gelecek olduğunu paylaşmış olduğu bir duyuru içinde resmen açıklamış oldu. Oyun, çıkış gerçekleştirmiş olduğu gün Microsoft Store ile beraber Steam üzerinden satın alınabilir bir duruma gelecek. Bununla beraber söz konusu oyun, Standard ile birlikte Deluxe ve de Premium Deluxe şeklinde tekrar üç tane değişik versiyon şeklinde mağaza üzerinde yer alıyor olacak.

Microsoft şirketi paylaşmış olduğu aynı duyuru üzerinde Microsoft Flight Simulator adlı yapımla alakalı istenmekte olan en büyük özelliklerden bir tanesiyle alakalı da çok iyi bir haber vermiş oldu. Firma, oyuna VR desteğinin gelecek olduğu konusunda açıklama da yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.