OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Microsoft Flight Simulator 2020 için fragman paylaşıldı

Microsoft Flight Simulator 2020 için fragman paylaşıldı

73

 

Microsoft Flight Simulator isimli yapımın yeni sürümü E3 2019 isimli etkinlik dahilinde tanıtılmıştı. En son 2006 senesi içerisinde piyasaya çıkartılan Microsoft Flight Simulator X isimli yapımın sonrasında, serinin yeni versiyonu 2020 senesi içerisinde çok daha gerçekçi bir dünyanın yanı sıra hafif uçak modelinden geniş gövdeye sahip jetlere kadar pek çok uçakla geri dönme konusunda hazırlık yapıyor.

Microsoft Flight Simulator isimli yapım, gündüz ile birlikte gece uçuşlarının yanı sıra çok daha zorlu hava koşulları sayesinde şimdiye dek çıkan en gerçekçi uçuş simülasyonu olabilme konusundaki bir vaadiyle karşımıza çıkmış oluyor. Microsoft şirketi uçuş simülasyonuyla ilgili olarak yeni bir tane daha fragman paylaştı ve ticari uçakların yanı sıra jetleri ile birlikte genel havacılık arabalarıyla oyun üzerinde bulunacak anlaşılan uçak markalarını da açıklamış oldu.

Microsoft şirketinin açıklamasına göre Airbus The Boeing Company ile birlikte Daher, CubCrafters, Diamond Aircraft Industries, Robin Aircraft, ICON Aircraft ve Textron Aviation isimli uçak üreticileri oyunda yer alacak.

Microsoft Flight Simulator isimli yapımın ilk gelişmiş sürümü ise 1999 senesi içerisinde piyasaya çıkartıldı. Flight Simulator 2000 ismiyle karşımıza çıkmış olan bu oyun, dönemine bakıldığı zaman adeta çok büyük bir devrim niteliği taşıyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.