OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Metro Exodus PC Enhanced Edition adlı yapım mevcut sahipleri için bedava olacak

Metro Exodus PC Enhanced Edition adlı yapım mevcut sahipleri için bedava olacak

119

 

Mevcut Metro Exodus adlı yapıma fazlasıyla gelişmiş bir RTX desteğinin yanı sıra çok yüksek kare hızları içerisinde ve de yüksek çözünürlükle oynama olanağı getirebilecek Metro Exodus PC Enhanced Edition adlı yapım duyurulmuş durumda.

4A Games şirketinin tam tamına iki sene öncesinde PlayStation konsolunun yanı sıra PC platformu ile birlikte Xbox konsolunda yayınlamış olduğu distopik FPS oyunlarından Metro Exodus, PC sürümüyle ilgili olarak çok önemli bir iyileştirme alacak. Paylaşılmış olan bilgilere bakılırsa bahsi geçen bu yükseltmenin ardından söz konusu oyun, yeni bir durumda ve çok geliştirilmiş bir ışık izleme (RTX) de dahil olmak üzere en yeni grafik teknolojilerini oyunseverlerin beğenisine sunmuş olacak ve NVIDIA DLSS 2.0’ı da oyuna ilave etmiş olacak.

Geliştiricinin yapmış olduğu özel açıklamaya bakılırsa bahsi geçen bu özel güncelleme, oyunu geliştirmiş olan basit bir yamadan çok daha fazlası olarak öne çıkacak. Mevcut durumda bulunan Metro Exodus oyuncularına komple bedava bir durumda yayınlanacak olduğu açıklanan söz konusu bu güncelleme; oyunla ilgili olarak çözünürlüğün yanı sıra, hem görsel bir durumdaki ayrıntıları hem ise performansını iyileştirmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.