OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Metro 2033 isimli oyun Epic Games’te kısa zaman için bedava

Metro 2033 isimli oyun Epic Games'te kısa zaman için bedava

25

 

Kıyamet sonrasını konu edinen oyunların fazlasıyla yaygın bir duruma gelmiş olmasıyla beraber oyun yapanlar da bu konunun üstüne yoğunlaşmaya başlamış durumda. Bundan tam olarak 9 sene öncesinde yani 16 Mart 2010 tarihi içerisinde Metro 2033 adlı bir tane oyun duyuruldu. Vermiş olduğu bedava oyunlar sayesinde pek çok oyuncunun gönlüne taht kurmayı başaran Epic Games şirketi, efsane hale gelen Metro 2033 isimli oyunu bedava bir biçimde kullanıcılarına sunmuş olacak.

Oyunun konusu nasıl?

2013 senesi içerisinde dünya çok daha değişik bir hal almaya başladı. Dünya aslında tamamen zehirli bir harabeye dönmüş oldu. Yaşamda kalmayı başarmış olan sayılı insanlar, Moskova kentinin yer altında çok daha yeni bir medeniyet kurmaya başlandı. Tarih ise artık 2033’ü göstermekte.

Metro 2033 isimli yapıma bedava bir şekilde sahip olabilmek amacıyla yapmanız gerekli olan ilk işlem kendiniz için bir tane Epic Games hesabı açmak. Daha öncesinde oluşturmuş olduğunuz bir hesabınız bulunuyorsa bu hesaba da giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Sisteme girişinizi gerçekleştirdikten sonra Epic Games platformunun ana sayfasına erişim sağlamanız gerekli ki zaten sistem, sizleri direkt olarak Epic Games’in ana sayfasına yönlendirmiş olacaktır. Bunun hemen sonrasında ise Metro 2033 isimli oyunun sayfasına geçiş yaparak oyunu elde edebilirsiniz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.