OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Metro 2033 adlı yapım kısa zaman için bedava hale geldi

Metro 2033 adlı yapım kısa zaman için bedava hale geldi

36

 

Bedava oyunları kütüphanesine ilave etmeyi çok sevenler kesinlikle göz atmalısınız. Metro 2033 adlı yapım, Steam platformu üzerinde 15 Mart’a kadar bedava olmuş durumda. Oyunu bir defa kütüphanesi içerisine ilave edenler ise, sonsuza dek bu oyuna sahip durumda bulunacaklar.

4A Games şirketinin geliştirmiş olduğu, Deep Silver şirketinin de yayınlamış olduğu en popüler FPS oyunlarından Metro 2033 adlı yapım, Steam üzerinde çok kısa bir zaman öncesinde komple bedava hale geldi. Metro Weekend Deal dahilinde bedava hale gelen söz konusu bu oyunla beraber serinin öteki oyunlarıyla beraber DLC’leri üzerinde de çok büyük çapta indirimler yapılmış oldu. Daha öncesinde de birkaç defa bedava hale gelen Metro 2033 adlı yapıma halen sahip olmayı başaramadıysanız, Steam üstünden 15 Mart tarihine dek bedava bir şekilde kütüphanenize ilave edebilecek olduğunuzu ifade edelim. Söz konusu bu oyunun Redux versiyonu ardımızda bırakmış olduğumuz dönemler içerisinde Epic Games platformu tarafından bedava yapılmıştı, fakat oyunu bir defa da Steam kütüphaneleri içerisine ilave etmeyi talep eden oyuncular da olabilir.

Metro 2033 adlı yapımın bedava hale geldiği Metro Weekend Deal kampanyası kapsamında 3 tane oyun ile birlikte 1 DLC’ye de çok büyük bir indirim ile sahip olabilmeniz olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.