OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mayıs ayındaki bedava PS Plus oyunları kesinleşti

Mayıs ayındaki bedava PS Plus oyunları kesinleşti

27

 

PS Plus üyesi olanlar bu ay çok farklı iki tane oyuna sahip olmuş bulunacak. Bunlar ise Cities: Skylines ile birlikte Farming Simulator 19 şeklinde açıklanmış durumda.

Cities: Skylines tam olarak nasıl bir oyun?

Konsollar üzerinde çok fazla şehir inşa oyunu yer almıyor. Colossal Order buna benzer oyunları konsollara taşımanın tüm zorluklarını atlatmasının ardından rekabetin fazlasıyla zayıf hale geldiği bu alanın adeta tek bir hakimi olarak öne çıkmıştı. Şehirler büyümeye başladıkça yeni binalar ile birlikte çok daha verimli sistemlere erişmek olanaklı hale gelen oyun üzerinde devasa bir kent kurmayı amaç ediniyoruz.

Cities: Skylines adlı oyun PlayStation mağazası içerisinde 179 Türk Lirası tutarında sayılmakta. Oyun, 4.349 tane değerlendirmeyle 4,5 yıldızla çok yüksek bir puan almayı başarmış. Oyunun gelecek dönemde konsollara yapılacak şehir kurma oyunlarıyla alakalı olarak önemli bir öncü olması beklenmekte.

Farming Simulator 19 adlı yapım tam olarak nasıl bir oyundur?

Amerika ile birlikte Avrupa içerisinde çiftliklerinizin bulunmasını ister miydiniz? Gerçek anlamda çok büyük bir çiftliğe sahip olmak fazlasıyla masraflı bir durumda ve çiftliği yönetmesi de fazlasıyla zorlu olsa bile Farming Simulator 19 adlı yapım tam bir şekilde bu deneyimi yaşamayı sağlamış oluyor. Oyun üzerinde 300 taneden çok araç yer almakta.

Farming Simulator 19 ismine sahip oyun 179 Türk Lirası tutarında satılmakta. Oyunun mevcut durumdaki notu da gayet yüksek bir durumda 3.943 değerlendirme sonrasında puan tam tamına 4,5 yıldız şeklinde gözükmekte. Bu söz konusu oyun geçmiş olduğumuz günler içerisinde bilgisayarlar için de kısa zaman için bedava olmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.