OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mayhem Brawler adlı yapım resmi bir şekilde duyuruldu

Mayhem Brawler adlı yapım resmi bir şekilde duyuruldu

143

Türk asıllı geliştiricilerin geliştirmiş olduğu Mayhem Brawler isimli yapım resmen duyurulmuş durumda. Hero Concept ismine sahip bir stüdyonun geliştirmiş olduğu söz konusu bu oyun PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte Nintendo Switch platformu ve PC platformu için çıkış yapmış olacak.

Türkiye’de merkezi bulunan bir oyun stüdyosu olarak öne çıkan ve daha öncesinde de Doughlings adlı yapımı geliştirmiş olan Hero Concept adlı yapım, çok daha yeni bir oyunun daha altına imzasını atmış oluyor. Hero Concept isimli stüdyo, ”beat ’em up” türüne sahip olan yeni oyunu Mayhem Brawler adlı yapımı resmi bir şekilde duyurdu.

PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte Nintendo Switch platformu ve PC’ye çıkış yapacağı açıklanan Mayhem Brawler adlı yapım, 2021 senesi içerisinde oyuncularla buluşmuş olacak. Hero Concept şirketinin geliştirmiş olduğu oyun, çizgi roman tarzında elle çizilen arka plan görsellerine sahip olmasıyla da şaşırtmakta.

Mayhem Brawler adlı yapım, Steam mağazası içerisindeki sayfası üzerinde şöyle tanımlanmakta: ‘Mayhem Brawler adlı yapım, 1990’lı senelerin atari salonu ruhunu günümüze taşımakta bulunan, şehir fantezisi temasına sahip bir dövüş oyunudur. Çizgi roman tarzındaki görsellerin yanı sıra çok mükemmel müzikler eşliğinde tek başınıza veyahut co-op bir şekilde arkadaşlarınızla oynayacak olabilir, yapmış olduğu tercihler ile birlikte hikâyenin akışına yön verecek olabilirsiniz.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.