OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mass Effect sevenler bu habere çok sevinecek

Mass Effect sevenler bu habere çok sevinecek

17

 

RPG türündeki oyun hayranları için bu türdeki oyunlardan birkaç tane örnek verebilir misin? diye bir soru sorsak kesinlikle Mass Effect isimli seriyi duymuş oluruz. BioWare şirketi tarafından geliştirilmiş olan ve harika durumdaki hikayeyi oynanışla birleştirmiş olan popüler yapım, her bir oyuncunun kesinlikle tatması gerekli çok önemli bir deneyim şeklinde tanımlanabilecektir.

Orjinale bakıldığı zaman üçleme biçiminde çıkmış olan bu seri, daha sonrasında Electronic Arts şirketinin Mass Effect: Andromeda isimli yapımı paylaşmasıyla son bulmuştu. Fakat Electronic Arts şirketinin Andromeda’sı oyun severler tarafından çok fazla ağır eleştirilere maruz kalmış idi. Oyun içeriside en fazla tepki toplamış bulunan bölümse animasyonları olarak öne çıkmıştı.

Andromeda isimli yapımla Electronic Arts şirketine ne kadar kızmış olsanız bile bir türlü Mass Effect isimli seriden kopamamaktaysanız sizin için çok iyi bir haberimiz bulunuyor. Kotaku tarafından yapılmış olan bir habere bakılır ise BioWare isimli şirket, Mass Effect isimli seriye gelecek yeni bir tane daha oyunu geliştirmeye başladı. Fakat söz konusu bu iddialar ise, geliştirmeyle alakalı aşamanın daha hale en başlarında bulunduğu şeklinde.

Kotaku tarafından yapılan habere bakılırsa projeyi yönetmiş olan isim dahi kesin: Mike Gamble olarak öne çıkmış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.