OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mass Effect Legendary Edition adlı yapım duyurulmuş durumda

Mass Effect Legendary Edition adlı yapım duyurulmuş durumda

21

 

BioWare şirketinin en sevilen Mass Effect adlı yapım üçlemesi gelişmiş grafiklerin yanı sıra 4K çözünürlük destekleriyle beraber Legendary Edition isminin altında yeniden çıkmakta. Söz konusu bu üçlemenin yer almakta olduğu bu paket üzerinde ayrıca çıkmış durumda bulunan bütün DLC’ler de yer alıyor.

BioWare şirketinin geliştirmiş olduğu Mass Effect adlı serinin son oyunlarından biri olarak öne çıkan Mass Effect: Andromeda, 2017 senesinde çıkmış ve ayrıca ne oyuncular ne ise hayranlar tarafından çok fazla beğeni almamıştı. Fakar seriye ait olan ilk üç tane oyun fazlasıyla olumlu yorumlar ile karşılanmış, hatta söz konusu serinin ikinci oyunu, Metacritic adlı yapımda ‘Must Play’ isimli rozeti kazanmayı başarmış idi.

Mass Effect: Andromeda adlı yapım, oyuncuların ağızlarında çok kötü bir tat bırakmış durumda olsa bile geliştirici durumda bulunan stüdyolardan BioWare şirketi, fazlasıyla sevilmekte olan ve üzerinden bayağı bir zaman geçmiş durumda bulunan Mass Effect adlı yapımın ilk üç tane oyununu gelişmiş grafikler kullanarak Mass Effect Legendary Edition isminin altında yeniden oyunculara sunma konusunda hazırlık yapıyor.

Mass Effect 1 adlı yapımın yanı sıra Mass Effect 2 ile birlikte Mass Effect 3’ün toplanmış olduğu Mass Effect Legendary Edition adlı yapım, 14 Mayıs tarihinde oyuncularla buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.