OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Marvel’s Spider-Man: Remastered adlı yapıma güncelleme gelmiş durumda

Marvel's Spider-Man: Remastered adlı yapıma güncelleme gelmiş durumda

239

 

Insomniac Games şirketi, Miles Morales adlı yapımla alakalı yapmış olduğu şeyi Spider-Man: Remastered adlı yapımla ilgili olarakta yapmış durumda. Paylaşılmış olan çok daha yeni bir tane yamanın sayesinde Marvel’s Spider-Man: Remastered adlı popüler hale gelen yapımı PlayStation 5 konsolu üzerinde ışın izleme teknolojisi tamamen açık bir durumda 60 FPS özelliğiyle oynamak olanaklı hale gelmiş oldu.

PlayStation 5 adlı konsolla beraber çıkışını gerçekleştirmiş olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı yapım, nispeten çok daha kısa durumda bulunan oynanış zamanıyla eleştirilerin hedefi olsa bile genel bir şekilde oyuncular tarafından bayağı bir beğenilmişti. Öte yandan söz konusu oyunun geliştirici stüdyolarından Insomniac Games şirketi, oyunla ilgili olarak çok daha yeni bir güncelleme yayınlayıp çözünürlüğün yanı sıra FPS ayarları konusunda da bir optimizasyon gerçekleştirmişti.

Geliştirici durumda bulunan stüdyo, yayınlamış olduğu çok daha yeni performans moduyla beraber Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı yapımın PlayStation 5 konsolu üzerinde ışın izleme teknolojisi açık bir durumdayken 60 FPS özelliğiyle oynanabilmesini sağlamış idi. Söz konusu stüdyo, benzeyen bir tane modu Marvel’s Spider-Man adlı yapımla ilgili olarakta yayınlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.