OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Marvel’s Iron Man VR adlı yapımın çıkış tarihi kesinleşti

Marvel’s Iron Man VR adlı yapımın çıkış tarihi kesinleşti

4

Ortalama bir şekilde 8 ay öncesinde duyuru yapılan ve oyuncuların dikkatlerini çekmeyi başaran Marvel’s Iron Man VR adlı yapım, koronavirüs salgınından dolayı maalesef bir defa daha ertelenmiş idi. Bugün yapılmış olan özel bir duyuru ile birlikte oyunun çıkış tarihi de kesinleştirilmiş oldu.

Oyun dünyası aslında yavaş bir şekilde sanal gerçeklik oyunlarına ısınmış bir durumdayken ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde duyurusu yapılan bir  tane oyun, bütün oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Camouflaj şirketi tarafından geliştirilmiş olan söz konusu o oyun, oyuncuların Marvel dünyası üzerinde yer alan en ünlü karakterlerden biri olarak öne çıkan Iron Man olmalarına imkân tanıyor olacaktı.

Maalesef ki oyun dünyası üzerinde zaman zaman yaşanmakta olan bir takım aksaklıklar, Marvel’s Iron Man VR adına sahip  bu oyunla ilgili olarakta yaşanmıştı. Bundan ortalam bir şekilde 8 ay öncesinde tanıtımı yapılmış olan Iron Man VR adlı yapım, normal şartlarda 28 Şubat tarihi içerisinde paylaşılmış olacaktı fakat 3 ay öncesinde yapılmış olan bir açıklamayla oyunun çıkış yapacak olduğu tarih 15 Mayıs tarihine kadar ertelenmişti..

PlayStation’ın yapmış olduğu açıklama içerisinde Marvel’s Iron Man VR adlı yapımın 3 Temmuz 2020 tarihi içerisinde yayınlanacak olduğu ifade edildi. Bununla beraber söz konusu paylaşım içerisinde gelecek haftalarda daha çok haber paylaşılacak olduğu da belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.