OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Marvel’s Avengers ile alakalı yeni detaylar ortaya çıktı

Marvel's Avengers ile alakalı yeni detaylar ortaya çıktı

5

 

Yeni gelecek Marvel’s Avengers isimli oyun Square-Enix şirketinin tarafınan Gamescom 2019 kapsamında katılımcılar ile birlikte paylaşılmış oldu. Oyunu açık bir şekilde denemiş olan IGN ekibi, oyunla alakalı olarak fazlasıyla geniş bir rapor hazırlamış oldu. 53 tane maddeden meydana gelen bu rapor esnasında oyunla alakalı pek çok şeyi de açık bir şekilde öğrenebiliyorsunuz..

Marvel’s Avengers isimli yapım; PlayStation 4 konsolu ile birlikte Xbox One platformu Stadia platformu ve de bilgisayarlara özel olarak 2020 senesinin en büyük oyunlarından biri olarak karşımıza çıkacak. Oyun aslında daha öncesinde Square-Enix şirketinin tarafından E3 2019 basın konferansı esnasında da tanıtılmıştı. IGN isimli ekip Gamescom 2019 içerisinde de oyunu denemiş oldu ve oyunun asıl hikayesi ile birlikte karakter konusundaki ayarlamalar, DLC paketleri, çoklu oyuncu modu benzerindeki pek çok detayla alakalı 53 maddeden oluşan bir rapor hazırlamış oldu.

Söz konusu bu oyun, E3 esnasında gösterilmiş olan sinematik durumdaki tanıtımdan 5 sene sonrasında geçmiş oluyor. Göreviniz de San Francisco Körfez Bölgesi içerisinde meydana gelen trajediden sorumlu tutulmuş kahramanlarımızı tekrardan birleştirebilmek.
Bu bölgede kahramanlar, yasa dışı olarak görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.