OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Marvel Ultimate Alliance 3 isimli yapıma yeni kostümler geldi.

Marvel Ultimate Alliance 3 isimli yapıma yeni kostümler geldi.

17

 

Oyunla ilgili olarak paylaşılmış olan en son genişleme paketi, 23 Aralık tarihinde oyuncularla buluşan Rise of the Phoenix DLC paketiydi ve oyuna pek çok X-Men içeriği ilave etti. Fakat 23 Aralık tarihi içerisinde oyuna bedava bir şekilde çok daha yeni kostümler de ilave edildi.

Marvel Ultimate Alliance 3 isimli yapıma ilave edilmiş olan kostümlere bakıldığında Colossus ile birlikte Cyclops, Nightcrawler, Psylocke, Magneto, Strom ve ayrıca Wolverine yer alıyor. Elbette ki bu söz konusu kostümlerin arasında dikkat çekmiş olanlar da Astonishing X-Men Cyclops’u’nun yanı sıra House of M Psylocke ile birlikte Age of Apocalypse Colossus’u ve ayrıca Nightcrawler’ı olsa bile Old Man Logan isimli kostüm de, hayranları en fazla cezbetmeyi başaran bir kostüm olarak öne çıktı.

Çizgi romanından da çok fazla beğeni kazanan Old Man Logan isimli karakter, 2017 senesi içerisinde çıkan ve çizgi romandan esinlenilip yaratılmış olan Logan adlı filmler beraber popülerliğini bayağı bir arttırmıştı. Bundan dolayı da Team Ninja ekibinin oyuncularına bu şekilde bir karakterle oynama şansı vermeleri hiç bir şekilde kaçınılmaz oldu.

Oyunla ilgili olarak daha önce yayınlanmış olan genişleme paketlerinden Marvel Knights üzerinde de oyunculara oynayabilecek oldukları çok daha yeni karakterler sunulmuş durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.