OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Marvel Future Fight – Güçlü Takım Önerileri

Marvel Future Fight – Güçlü Takım Önerileri

54

 

Mobil platformun en iyi grafikli oyunlarından biri olan ve bizlere online oyun zevkini doruklarına kadar yaşatmasıyla bildiğimiz Marvel Future Fight da ki bazı güçlü heroları sizler için derledik. Bu heroları kombine ederek çok daha güçlü olabilir ve karşınıza gelen rakipleri acımasızca öldürebilirsiniz. Bu oyun taktiksel zekada isteyen bir oyun. Hangi heroyu hangi zamanda kullanacağınızı iyi belirlemeniz gerekmekte.

Söyleceğimiz heroların en güçlü olduğu dönemler 40. levelden sonrasıdır. Dikkatli bir şekilde level atlatmalı ve her skill’i oranlı bir şekilde geliştirmelisiniz. Ayrıca kahramanınıza ustalık basmayıda unutmayın. Önerilen İSO-8 taşlarını kahramanınıza uygulamak, asprin etkisi yaratacak ve kahramanınızın zayıf olan yönlerini kapatacaktır.

1. Takım

Oyun başında bu takım ile başladım ve geliştim. Şunu söylemeliyim ki bu takımla bir çok savaşın üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Sizi yarı yolda bırakmayacak takımlardan birisidir. Özellikle Thor’un gücü ve Loki’nin ileride kazanacağı güç, oyunun seyrini doğrudan etkileyecektir. Ultron’un gücünede denecek bir şey yok. Alan hasarı olarak çok etkili bir karakter olduğunuda söylemek gerekiyor.

2. Takım

Biraz daha ilerlediğimde bu takıma dönmeye karar verdim. Öncelikle ilk resimde ki her şey aynen geçerli. Hulkbuster, kullanıcıların gözde kahramanlarından biri diyebilirim. Herkes tarafından kullanıldığını görünce ben de deneyimlemek istedim ve gerek alan hasarı olsun gerek müthiş yetenekleri olsun gerçekten çok beğendim. Bu takımında sizi yanıltmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.