OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Maneater adlı yapım yeni nesil konsollar için yenilenmiş olacak

Maneater adlı yapım yeni nesil konsollar için yenilenmiş olacak

75

 

Maneater ismine sahip olan oyun, PlayStation 5 konsolunun yanı sıra Xbox Series X/S konsoluyla alakalı yenilenmiş olacak. Oyunun yenilenmiş  durumda bulunan versiyonu da bilgisayara önümüzdeki sene çıkmış olacak.

Blindside Interactive şirketi ile birlikte Tripware Interactive şirketi, açık dünyadaki bir aksiyon rol yapma oyunu olarak öne çıkan Maneater adlı yapımı bu senenin ilk dönemlerinde piyasaya çıkarmıştı. Genel bir şekilde oyuncular ile birlikte eleştirmenlerin övgüsünü almayı başaran söz konusu bu yapım, yeni konsollarla ilgili de yenilenmiş olacak.

Söz konusu bu oyun hem Xbox Series X/S, hem ise PlayStation 5 konsolunun çıkış tarihleri üzerinde yenilenmiş bir şekilde mağazalarda yerini almış olacak. Microsoft şirketinin konsolu 10 Kasım tarihinde, Sony şirketinin konsolu ise 12 Kasım tarihi içerisinde piyasaya çıkmış olacak.

PlayStation 5 ile birlikte Xbox Series X/S konsollar üzerinde Maneater 4K desteği sunuyor olacak fakat Xbox Series S’te bu söz konusu desteğin bulunacağı net değil. Öte yandan ışın izlemeyle alakalı destek, yeni aydınlatma efektlerinin yanı sıra saniyede 60 karelik bir görüntü vermekte olan gelişmiş performans da oyunun yenilenmiş olan performansı üzerinde yer alan özellikler arasında bulunuyor olacak.

Söz konusu bu yapımın yeni nesil konsollara getirileceği açıklanan özelliklerinin de 2021 senesinde PC versiyonuna gelecek olduğu ifade edilmekte. Bu söz konusu yenilikler bilgisayar versiyonu üzerinde bedava bir güncellemeyle gelmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.