OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Mafia: Definitive Edition adlı yapımın çıkış tarihi ertelenmiş durumda

Mafia: Definitive Edition adlı yapımın çıkış tarihi ertelenmiş durumda

16

 

2K Games şirketinin yanı sıra Hangar 13 şirketi, bugün yapmış oldukları bir duyuru içerisinde Mafia: Definitive Edition adlı yapımın çıkış tarihinin ertelenmiş olduğu konusunda açıklamada bulundu. Oyunun yeni duyurulmuş olan çıkış tarihi de 28 Ağustos tarihinin yerine 25 Eylül tarihi olarak açıklandı.

İlk oyunları ile birlikte oyun dünyasının kalbini kazanmayı başaran Mafia isimli seri, bilmekte olduğunuz gibi günümüz grafiklerine kavuşturulup tekrardan geliştirilmekte. Bugüne dek söz konusu serinin ikinci ile birlikte üçüncü oyunu olarak öne çıkan Mafia II ile birlikte Mafia III: Definitive Edition oyun mağazaları üzerindeki yerini almış durumda olsa bile serinin ilk oyunu, gelecek bir tarihte bizle beraber olacaktı.

Serinin geliştirici firması olarak öne çıkan 2K Games şirketi, Mafia isimli popüler serinin ilk oyununun yenilenmiş hali olarak karşımıza çıkan Mafia: Definitive Edition adlı yapımın 28 Ağustos tarihi içerisinde geleceği konusunda açıklamada bulunmuştu. Firma, oyunla alakalı olarak bir fragman da paylaşmıştı. Fakat söz konusu bu oyuna kavuşmamıza sadece haftalar kalmışken Mafia: Definitive Edition adlı yapımın çıkış tarihinin ertelenmiş olduğu konusunda bir duyuru yapıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.