OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

LOL’den yeni bir güncelleme

LOL'den yeni bir güncelleme

20

 

League of Legends isimli yapımın geliştiricisi Riot Games şirketi oyunda yer alan oyuncuların birbirlerine karşı çok daha adil bir şekilde oyun içinde bulunabilmeleri amacıyla oyunda bir takım değişiklikler yaptığı esnada tekrar oyuncuların League of Legends isimli yapımdan daha fazla zevk alabilmeleri amacıyla yeni içerikleri oyuna ilave etmeyi sürdürüyor.

Oyuncularına sunacak olduğu yenilikleri daha öncesinde kendi özel sunucuları üzerinde (PBE – Public Beta Environment) test etmiş olan Riot Games isimli şirket, bugünden itibaren yeni 9.17 isimli yamayı PBE serverlarına özel olarak paylaştı. PBE üzerinde yer alan kullanıcılar da söz konusu bu yenilikleri internet dünyasıyla paylaşmış oldu.

Şu zamana kadarki süre içerisinde ortaya çıkmış olan en çok göze çarpan yeniliklerde karakterlerin bazıları için gelen kostümler olarak görülüyor. Nocturne ile birlikte Veigar ve Ahri şampiyonları Ağaç Ata isimli kostüme sahip olmaktayken Shen ile birlikte Varus ve Galio şampiyonları da Zebani çeşidindeki yeni kostümlerine kavuşmuş oldu.

League of Legends isimli yapıma ilave edilen yeni kostümlerin tamamının satış fiyatının 1350 RP tutarında olduğu ifade edilirken kostümlere ait durumdaki fotoğraflar ise tekrar bu sızdıran kullanıcılar tarafından hem oyun içindeki görüntüleri şeklinde hem ise mağazadaki satış bölümü olmak üzere açık bir şekilde paylaşılmış oldu.

LoL ile alakalı güncellemelerin her 2 haftada bir oyuna ilave edilmesinden dolayı 9.17 isimli bu yeni yamanın 28 Ağustos Çarşamba gününde bütün oyunculara paylaşılacak olduğu konusunda tahminler var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.