OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

LoL temalı lüks kıyafetlerin fiyatı dudak uçuklatıyor

LoL temalı lüks kıyafetlerin fiyatı dudak uçuklatıyor

13

 

Moda evlerinden biri olan Louis Vuitton, Riot Games şirketiyle çok önemli bir iş birliği yapıp ”League of Legends” isimli popüler koleksiyonunu satışa çıkarttı. LVxLOL markasına sahip olan bu koleksiyon, moda devi üzerinde yer alan kadın koleksiyonlarının sanat yönetmeni görevinde bulunan Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanmış bir durumda. Söz konusu bu ürünler 170 dolar tutarından 5.600 dolar tutarına kadar ulaşan gerçek anlamda cepleri yakan fiyatlarlarla karşımıza çıkıyor.

Firmalar geçmiş dönemlerde de iş birliği yapmış durumdalar. Ortaklık aslında ilk defa eylül ayı içerisinde resmen açıklandı ve ekim ayı içerisinde Riot Games şirketi, Ghesquière’nin tasarlamış olduğu Louis Vuitton karakterine ait kostümleri League Legends oyuncularına sunmaya başlamıştı. Bu söz konusu girişim ise ”global hale gelen bir eSpor markasının yanı sıra lüks bir moda evinin arasında ilk kez gerçekleşen iş birliği” şeklinde isimlendirilmekte.

Louis Vuitton logosuna sahip olan League of Legends kıyafetlerine bakıldığı zaman en fazla dikkat çeken ise deri motorcu ceketi ve ayrıca tam tamına 5.650 dolar tutarındaki fiyatından dolayı da koleksiyon üzerindeki en pahalı parçalarından sadece bir tanesi. Öte taraftan söz konusu bu ceketinizi beyaz renge sahip bir etekle kombin yapmayı dilerseniz 2.680 dolar tutarındaki bir ücreti daha gözden çıkartmanız gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.