OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

LOL FPS arttırma işlemi nasıl yapılabilir?

LOL FPS arttırma işlemi nasıl yapılabilir?

14

Ülkemiz içerisinde de çok fazla sevilerek oynanan League of Legends, talep edilen FPS değerlerine ulaşamadığınız zaman maalesef ki çok fazla başarılı olmayı başaramayacağınız bir oyundur. Bizler ise size özel olarak LoL FPS artırma yöntemlerini düzenledik.

Bilgisayar oyunları oynama esnasında oyunumuzun fazlasıyla akıcı bir biçimde oynanabilmesini talep ederiz. Bununla ilgili olarakta almış olduğumuz FPS değerlerinin üst seviyede olması gereklidir. Eğer ki alınmış olan FPS değeri düşük bir seviyedeyse oyun kasmaya başlamış olacak ve özellikle  de League of Legends benzerindeki çok rekabetçi oyunlar üzerinde sizleri tamamen dezavantajlı bir duruma düşürmüş olacaktır.

Buna benzer bir durumla karşı karşıya kalmaktaysanız, sizlere özel olarak derlemiş olduğumuz LoL FPS artırma yöntemlerine bir bakmayı talep edebilirsiniz. Alt kısıma belirtmiş olduğumuz adımları gerçekleştirdikten hemen sonra %90 bir olasılıkla oyundan çok daha iyi performans almış olacaksınız. Eğer isterseniz lafı daha da çok uzatmadan söz konusu bu yöntemlere beraber bir bakalım

LoL oyununda FPS artırma konusundaki yöntemler;

– Oyun içinde yer alan ayarlarınızı  kesinlikle değiştirmelisiniz,

– Ekran kartınıza ait olan sürücüleri mutlaka güncelleştirmenizde yarar var

– Oyun dışı çok daha fazla değişiklikler yapmalısınız

– Oyun dosyaları için bir onarım yapmalısınız

– Donanım konusunda geliştirmeler yapmalısınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.