OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

LoL adlı yapımda bazı davranışlar değişecek

LoL adlı yapımda bazı davranışlar değişecek

20

 

League of Legends Rekabetçi Oynanış Ekibi’nin Ürün Müdürü görevinde bulunan Cody Germain, son paylaşmış olduğu bir makale üzerinde davranış sistemine getirilecek çok önemli yeniliklerden söz etti. Cody, sistem üzerine getirilmesi konusunda düşünce bulunan birkaç tane yeniliğinin yanı sıra önlemini de paylaşmış oldu.

Her sene sayısız bir durumdaki yeni içeriğe ve aynı zamanda düzenlemeye kavuşmuş bulunan League of Legends adlı yapım, popülerliğinden kesinlikle hiçbir şey yitirmeden yolunda ilerlemeyi sürdürüyor. Fakat bu yol üzerinde ona eşlik etmekte bulunan ve taşımakta olan oyuncular, oyun üzerinde yer alan bütün şeylerin haricinde özellikle bir hususta fazlasıyla şikayet etmekte.

Bilmekte olduğunuz gibi League of Legends adlı yapım çok oyunculu bir oyun ve oyun üzerinde kazanmak amacıyla takımınızla beraber durumu devamlı bir şekile analiz edip hareket etmeniz gerekli. Fakat her çok oyunculu oyun üzerinde olduğu gibi League of Legends adlı yapımda da oyundan çıkmış olanlar, oyuna hiç bir şekilde girmeyenler, oyun zevkini baltalamakta olanlar ve aynı zamanda ”troll”ler yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.