OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Little Inferno Epic Store üzerinde bedava bir hale geldi

Little Inferno Epic Store üzerinde bedava bir hale geldi

20

 

Epic Store isimli platformun ilgi çeken bedava oyun hediyeleri halen sürüyor. Yılbaşı hediyesi şeklinde bedava bir şekilde verilmekte olan 12 tane oyunun arasında sıra Little Inferno oyununa geldi.

Little Inferno isimli yapım aslında bir bulmaca oyunudur. Oyun üzerinde ilk maksadımız sıcaklığı devamlı bir şekilde belli seviyenin üstünde tutmak ve o esnada da bol bir miktarda bir şeyler yakarak ideal comboları keşfedebilmek. Bu söz konusu combolardan bir kısmını bulmak aslında fazlasıyla basit, bir kısmını bulmak ise fazlasıyla değişik düşünmeyi gerektirmekte.

Oyunun çeşidi; Bulmaca ile birlikte Basit Eğlence
Boyutu; 200 MB’lik bir boyuta ihtiyacı var
Steam üzerindeki değerlendirmesi; Çok olumlu
Normal bir durumdaki fiyatı; 25 Türk Lirası tutarında
Bedava kalma zamanı; 22.12.2019 tarihi itibariyle bir gün

Oyun içerisinde ailesi tarafından şöminenin başına oturtulmuş olan, aşırı bir şekilde sert hava koşullarından dolayı evden çıkamamış olan bir çocuğu oynamaktayız. Tüm gün bir şeyler yakmaya devam ediyoruz ve bizler bir şeyler yakmaya başladıkça para düşmüş oluyor. bu paralar ile birlikte daha fazla şey alıp onları da yakmamız gerekli. Yakmalara hiç bir şekilde doyamamaktayız, adeta beni yak kendini yak ifadelerine yer veren Duman grubuna bağlamış oluyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.