OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Limbo isimli yapım Epic Games Store üzerinde kısa zamanlı bedava oldu

Limbo isimli yapım Epic Games Store üzerinde kısa zamanlı bedava oldu

19

Her geçtiğimiz hafta kullanıcılarına vermiş olduğu bedava oyunlar sayesinde kendisine yeni kullanıcılar çekebilme politikasını uygulamaya devam eden Steam isimli platformun en büyük rakiplerinden biri olarak görülen Epic Games Store şirketi, bu hafta içerisinde de kullanıcıları için Limbo isimli yapımı sunmakta. Platform bulmaca çeşidinde yer alan bu oyunla alakalı olarak bilgisayarınızın fazla yüksek seviyede donanımlara da hiç bir şekilde ihtiyacı yok.

Son seneler içerisinde çok büyük bir yükselişe geçmiş olan bağımsız durumdaki oyunların, bu yükselişi konusunda çok büyük bir katkısı bulunan platform bulmaca oyunlarından biri olan Limbo, Epic Games Store üzerinde kısa bir zaman için bedava hale geldi. Gergin  durumdaki atmosferi, ilerledikçe zorlaşmaya başlayan bulmacaları ve sizleri öldürebilecek tehlikeli yaratıkları sayesinde Limbo isimli yapım sizlere çok daha keyifli saatler vaat etmekte.

Gerektirmiş olduğu depolama alanı da fazlasıyla ufak durumda bulunan bu bağımsız yapımcılı oyun, donanım açısından çok daha eski sayılabilecek bilgisayarlar üzerinde bile rahat bir şekilde çalışabilecek bir kapasitede. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri de şu şekilde;

İşlemci kısmında 2 Ghz özelliğinde bir hız,

Bellek kısmında 512 MB’lik bir RAM

Depolama Alanı kısmına bakıldığında ise 150 MB’lik bir alan

DirectX olaraksa 9.0c bulunması yeterli.

 

Oyunu Epic Games store sitesinde oyunun sayfasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.