OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Life Is Strange 2 Episode 1 adlı yapım Steam üstünde bedava

Life Is Strange 2 Episode 1 adlı yapım Steam üstünde bedava

9

 

Çok büyük bir hayran kitlesi bulunan hikaye tabanına sahip macera oyunlarından Life Is Strange 2 Episode 1 adlı yapım komple bedava hale geldi.

Bedava olan oyunları nerdeyse herkes çok fazla sever. Oyunlar özellikle de popüler bir durumda ve çok beğenilen serilerden olduğu zaman oyuncuların mutluluğu da adeta katlanmış oluyor. Misal olarak Epic Games şirketi GTA V adlı yapımı bedava bir şekilde verdiği zaman oyun dünyası üzerinde de bayram havası yaşanmış idi.

GTA V adlı yapım kadar büyük bir takipçi kitlesine sahip olmasa bile Life Is Strange 2 adlı yapım fazlasıyla heyecan verici bir durumda ve BAFTA benzerindeki fazlasıyla ciddi ödülleri kucaklamayı da başarmış bulunan bir yapım şeklinde çok fazla dikkat çekmekte. Oyunun ilk bölümü olarak öne çıkan Episode 1 ise Steam platformu üzerinde bedava hale geldi.

Sorumluluğun yanı sıra özgürlük ile birlikte kardeşlik hususunda çok ince kurgulanmış olan açmazları ve de oyuncuya geçirmeyi başarmış olduğu hisler sayesinde Life Is Strange 2 Episode 1 adlı yapım çok büyük bir başarı yakalamış idi. Yaşamınız ters yüz olmuş durumdayken doğru olanı yapmayı başarmış olacak mısınız? Oyun üzerinde yanıtlamaya çalışmış olduğumuz en önemli soru da aslına bakılırsa budur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.