OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

League of Legends için yeni bir yama

League of Legends için yeni bir yama

134

 

League of Legends isimli yapımın 10.2a adlı yaması, Wukong’a çok uzun bir süredir beklenmekte olan dengeleme değişikliklerini getirmiş bulunacak. Oyunun tasarımcıları arasında yer alan Mark Yetter’in Maymun Kral’a getirilecek çok daha kapsamlı bir durumaki güncellemenin 10.1 yaması için hazır durumda bulunamayacağını duyurmasının sonrasında, değişikliklerin tam bir şekilde ne zaman gelecek olduğu da açık değil idi.

Wukong için yapılması beklenen kapsamlı bir durumdaki değişiklikler, son olarak PBE’ye gelmiş oldu. Test sunucusu içerisinde halen farklı bir şampiyon dengeleme değişikliği ya da yeni bir kostüm gözükmemekte. Fakat 10.2 isimli yama paylaşılana dek çok daha fazla değişiklik yapılacak olduğu da net. Wukong’un değişmesine ek bir şekilde, son gelmiş olan yamanın bir parçası olarak tanıtımı gerçekleştirilen Kumların Muhafızları ile birlikte Ejder Katili kostümlerinin testleri ise PBE üzerinde devam etmekte

Riot’a bakılır ise, bu söz konusu yamayla beraber getirilmiş olan değişiklikler, Wukong’un oyun tarzını değiştirebilmek amacıyla tasarlanmış durumda. Şampiyonun erken bir aşama içerisinden, oyun sonuna dek gücü dengelenmiş olacak. Öte yandan erken oyun üzerinde ya da ormanda rekabetçi bir şekilde tutunabiliyor olacak. Oyuncular, Maymun Kral’ın vur kaç şeklindeki tarzına sahip savaş tarzı ile, daha da mobil bir savaşçı şeklinde hareket edebiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.