OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Konsollar için de PUBG sezon 4 gelecek

Konsollar için de PUBG sezon 4 gelecek

9

 

PUBG isimli yapımı PlayStation 4 konsolu ya da Xbox One konsolundan oynamaktaysanız, dördüncü sezonla birlikte Erangel isimli güncellemeyi bundan böyle daha çok beklemiyor olacaksınız. PUBG platformu tarafından yapılmış olan bir duyuruya bakılır ise konsollarda oynayanlar bu güncellemeyi 27 Ağustos tarihi içerisinde alabiliyor olacaklar.

PUBG isimli yapımın PC platformuna gelmiş olan söz konusu bu güncellemeleri takip etmekteyseniz, yeni sezon ile birlikte sezonun 2. güncellemesi sayesinde gelmiş olan ana değişimin yanı sıra yenilikleri de birazda olsa bilmektesinizdir. Bizler ise tekrardan en önemliyle çok daha yeni bir görünüm kazanmış oluyor.

”Oyun çıkmış olduğundan bu yana milyonlarca sayıdaki oyuncu PUBG isimli yapımın tamamen heyecan veren Battle Royale içerisinde yer alabilmek amacıyla Erangel’e atlamaya başladı. Bizlerin de klasik durumda bulunan haritamızı kapasitemiz ile aynı seviyeye getirebilme maksadıyla bu görsel açıdaki güncellemeye dalmamız aynı durumdaki tutkudan kaynaklanmakta. Standart durumda yer alan yerleşimlerden Mylta Power ile birlikte Erangel’in arazileri üzerine, her bir tarafında grafik kalitesini arttırmış olduk.”

Söz konusu bu güncellemenin geriye kalmış olan bölümünde de silahla birlikte eşyalar üzerinde dengelemelerin yanı sıra düzenlemeler de bulunuyor. Eğerki PUBG isimli yapımın konsolla alakalı güncellemesini 2 gün daha bekleyemeyecek olduğunuzu düşünmekteyseniz test sunucuları üzerinde bu yeni özellikleri test edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.