OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Konsol oyuncuları bu hatadan dolayı avantajlı

Konsol oyuncuları bu hatadan dolayı avantajlı

85

 

Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım, PC ile birlikte oyun konsolları üzerinde beraber oynanabilmekte olan bir oyun. Oyuncular aracılığıyla yapılmış olan bir tane deneme, oyun konsolların söz konusu bu oyunun dönüş hızının bilgisayarlardan daha da hızlı bir durumda bulunduğunu göstermiş oldu.

Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım, oyuncuların fazlasıyla hızlı bir biçimde oynamayı sevmiş oldukları oyunlardan biri. Oyunu alakalı çekici yapmış olan şeylerden biri de hızlı bir şekildeki reaksiyonların oyun üzerinde çok önemli bir yerinin bulunmasıdır. Bundan dolayı da oyunun tepki zamanı oyuncuların en fazla dikkat etmiş olduğu şeylerden bir tanesi olarak gözükmekte. Ancak ne kadar üzücü ki oyuncular tepki zamanı hususunda Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımda bir problem yaşamaktalar.

Call of Duty: Modern Wafare isimli yapımla alakalı gelmiş olan en büyük yeniliklerden bir tanesi de bilgisayar ile birlikte oyun konsolu kullanmakta olan oyuncuların karşılıklı bir şekilde rekabet edebiliyor olmalarıydı. Oyunun bilgisayar ile birlikte oyun konsolu versiyonlarının arasında bundan dolayı da fazlasıyla ufak farklılıklar bulunmakta. Fakat söz konusu bu farklardan biri de, konsol oyuncuları için avantaj sağlamakta gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.