OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Konami şirketi oyuncularına müjde verdi

Konami şirketi oyuncularına müjde verdi

14

 

Eylül ayının gelmiş olmasıyla beraber futbol oyunlarını oynama konusunda isteği olan oyun severlerle ilgili çok heyecanlı bir süreç başlamış durumda. Bunun asıl sebebi de Konami imzasına sahip eFootball PES 2020 isimli yapımın 10 Eylül tarihinden itibaren piyasaya çıkartılacağının duyurulmasıydı ve dünden itibaren oyun sever kişiler, meraklı bir şekilde beklenmekte olan eFootball PES 2020 isimli yapımı deneyimlemeye başlamış oldu.

Fakat çok ilginç bir biçimde Konami şirketinin, çok büyük bir skandala daha imza atıp en son transfer güncellemelerini gerçekleştirmeden oyunu piyasaya çıkarttığı ortaya çıkmış oldu. Söz konusu bu durumun fark edilmesinden hemen sonra da Konami şirketi, oyun severlerden söz konusu bu durumla alakalı özür diledi ve şimdilerde ise oyun severlerin gönüllerini tekrardan kazanabilecek bir kampanya başlatmış oldu.

Konu ile alakalı açıklamalar gerçekleştiren Konami şirketi, söz konusu bu hatanın 12 Eylül Perşembe gününden itibaren düzeltilecek olduğunu ve gerçekleştirilecek bir düzeltmeden önce verileceği açıklanan görevi bitiren oyun severler için, ”myClub” modu üzerinde kullanma imkanı olacak 500 tane jeton verilecek olduğu konusunda açıklama yaptı. İşte Konami şirketinin 500 jeton verecek olduğunu ifade ettiği o özel açıklama;

Konami şirketinin tüm oyuncular için sunmuş olduğu 500 jetonla ilgili kampanyaya dahil olabilmek ve oyun üzerinde 500 çok jetona sahip olabilmeniz amacıyla yapmanız gerekli olan tek şey ise oyunda yer alan myClub öğreticisini bitirmek. Öğreticiyi hızlı bir şekilde bitirdikten sonra da Konami şirketi, hesabınıza 2 defa 250 jeton yollayacak. Fakat söz konusu bu öğreticiyi tamamlayabilmek amacıyla zamanınızın fazlasıyla kısıtlı olduğunu unutmamalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.