OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Kojima’dan çok önemli bir açıklama geldi

Kojima'dan çok önemli bir açıklama geldi

22

 

Ana karakterlerden biri olan Sam Bridges’i yönlendirecek olduğumuz yeni Kojima oyunu olarak öne çıkan Death Stranding isimli yapım , kadrosunun yanı sıra grafikleri ile birlikte de oyun dünyası üzerinde bir bomba etkisi yaratmış olacak. 8 Kasım tarihi içerisinde PlayStation 4 platformu üzerinde yayınlanacağı açıklanan bu oyun, oynayan herkeste adeta bir film izlemiş olma hissini uyandırıyor olacak.

Bilinmekte olduğu gibi 3 seneden beri meraklı bir şekilde beklenmekte olan Death Stranding isimli yapımın ne zaman çıkacağı bir fragmanla açıklanmış, oyunla ilgili detayların bazıları ise bu fragman ile gün yüzüne çıkmış idi. Dünyayı yeniden bir araya getirebilmek amacıyla çalışmalar yapan Sam Bridges’in bütün hikayesini açık bir şekilde anlatacak oyunun oynanışıyla ilgili olarak Hideo Kojima ise bugün içerisinde bir açıklama gerçekleştirmiş oldu. Kojima’nın yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa oyun içinde alacak olduğunuz kararlar, oyuncu durumunda bulunmayan karakterleri yani diğer anlamda NPC’leri etkilemiş olacak.

Moskova içerisinde yer alan müzede hayranları ile bir araya gelmiş olan Hideo Kojima, oyunda yer alan NCP’lerin kaderinin komple oyuncunun elinde yer aldığını açıkça ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.