OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Kojima tanıtımını dünya turu ile yapacak

Kojima tanıtımını dünya turu ile yapacak

120

 

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde oyuna ait durumdaki bir oynanış videosu da gelmiş olan Death Stranding isimli yapımla ilgili yeni gelişmeler yaşanmış bir durumda. Kojima Productions isimli şirket Twitter hesabı üzerinden duyurusu yapılmış açıklamaya bakılırsa Death Stranding isimli oyunun tanıtımıyla ilgili olarak aynı müzisyenlerin yapmış olduğu gibi bir dünya turu düzenlenmiş olacak. Death Stranding iismli yapım, tur süresince dünyanın değişik yerlerinde yer alan büyük kentlerde tanıtılmış olacak.

Tura yönelik detaylar ise daha sonraki bir tarihte açıklaması yapılacak olsa bile Hideo Kojima’nın her etkinlik içerisinde yer alması beklenmekte.

Türkçe altyazı ile alakalı desteğin de yer alacak olduğu Death Stranding isimli yapım, başrolünde Norman Reedus ile birlikte Léa Seydoux, Mads Mikkelsen ve de Lindsay Wagner’in yer almış olduğu, PlayStation 4 isimli konsola özel geliştirilmiş bir açık dünya aksiyon macera oyunu şeklinde karşımıza çıkmış olacak.

Şu an içerisinde Playstation Store üzerinde ön siparişe açık durumda bulunan Death Stranding isimli yapımın 2 tane değişik sürümü bulunmakta. Oyunun normal durumda bulunan paketi ön siparişe özel 429 Türk Lirası tutarından satılmaktayken, Dijital Deluxe isimli sürümün ön siparişiyle alakalı fiyatı da 489 Türk Lirası tutarında belirlenmiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.