OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Kısa bir zaman için bedava oldu

Kısa bir zaman için bedava oldu

9

 

Firewall Zero Hour isim yapım, bundan sadece 1 sene öncesinde, PlayStation VR oyunlarından biri olarak piyasaya çıkartılmıştı. 1 sene süresince aktif bir biçimde geliştirilmiş olan oyun, almış olduğu geri bildirimleri dikkate alarak oyunun gelecek dönemlerini bu yorumlara göre inşa etmeyi sürdürüyordu.

Şimdiki zamanlarda ise oyunun piyasaya çıkartılmasının 1. senesi konusunda kutlama yapmayı isteyen firma, oyunu çok kısa bir zaman için bedava hale getirmiş oldu. Öte yandan oyunla alakalı olarak bir çok istatiksel veriyi de paylaşmış olan firma, bir tane de teşekkür mesajı şeklinde paylaşmış olduğu yazısı üzerinde şu sözleri kullandı; ”Bütün yaşanılan bu dönüm noktalarının şerefi için, 28 Ağustos 2019 ila 2 Eylül 2019 tarihlerinin arasında, aktif bir durumdaki PS Plus üyelerine özel olarak genişletilmiş bedava bir deneme sürümünü sunma konusunda heyecan duymaktayız!”

Söz konusu bu bedava deneme dahilinde oyuncular, 13 Ağustos tarihi içerisinde başlamış olan Operasyon: Dark Web’e özel bir şekilde geliştirilen yeni görevleri de tecrübe edinerek oyun içinde bir takım kozmetik eşyaları da elde edebiliyor olacak. Öte yandan 6 gün süresince eşzamanlı bir şekilde gerçekleşmiş olan bir Double XP etkinliği bulunacak ve bunun sayesinde ise oyuncular, oyun içerisinde çok daha hızlı bir şekilde seviye atlamış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.