OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Kısa bir zaman için bedava olacak

Kısa bir zaman için bedava olacak

41

 

Önemli oyun şirketleri arasında yer alan Blizzard şirketi yapmış olduğu açıklamayla Overwatch sene dönümü etkinliklerinin başlangıç tarihini resmi bir şekilde açıkladı. Buna bakılır ise oyunun yıldönümüyle alakalı etkinlikleri 21 Mayıs tarihi içerisinde başlamış olacak. Bu söz konusu tarihten 28 Mayıs tarihine kadarki zaman içerisinde oyun kısa bir zaman için bedava bir şekilde indirilebiliyor olacak. Böylelikle de oyuncular bu oyunu deneyebilme fırsatını bulmuş olacaklar.

21 Mayıs tarihi içerisinde başlayacak olan yıldönümünün etkinlikleri 10 Haziran tarihi içerisinde sona ermiş olacak. Bu zaman içinde ise oyunculara pek çok sürpriz yapılmış olacak. Öte yandan bu oyun, deneme maksadıyla 21 Mayıs tarihi ile 28 Mayıs tarihlerinin arasında ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabiliyor olacak.

Overwatch tamamen ücretsiz bir duruma gelmesinin yanında mevcut oyuncularına da pek çok sürpriz içerikler sunmaya başlayacak. Buna bakılır ise 21 Mayıs ila 10 Haziran tarihlerinin arasında oyuna birbirinden değişik pek çok yeni kıyafet ile birlikte kaplama ve de sprey ilave edilmiş olacak. Öte yandan tekrar yıldönümüne özel bir şekilde dans efektleri de oyuna dahil olmuş bulunacak.

Overwatch Blizzard şirketinin tarafından 24 Mayıs 2016 tarihi içerisinde çıkartıldı. PC ile birlikte PlayStation ve de Xbox sürümleri yer alan bu oyun on milyonlarca sayıdaki oyuncu tarafından çok büyük bir keyifle oynandı ve fazlasıyla büyük bir beğeni görmeyi de başarmış oldu. Oyun içerisinde birbirinden değişik karakterler seçebilmekte, her bir karakterin özel güçlerinden de faydalanabilmektesiniz.

Oyunun tam olarak hangi platformlar içerisinde ücretsiz bir durumda olacağı, bunun tam olarak nereden sunulacak olduğu da halen belirsizliğini korumakta. Oyunun komple ücretsiz bir durumda olmadığını, yalnızca 7 gün süresince deneme maksatlı ücretsiz bir şekilde sunulacak olduğunu da yeniden belirtmemizde yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.