OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Kim Milyoner oyunu

Kim Milyoner oyunu

234

 

Kim Milyoner oyunu Android Oyun Tavsiyesi ile karşınızdayız. Bilgi Yarışmaları‘nı seviyorsanız! Kesinlikle denemelisiniz.

Yapımcı : YNR Studios

Kategori : Bilgi – Bilgi Yarışmaaı

Gereksinim : Minimum 4.4 ve üzeri Android cihaz’a sahip olmalısınız. Ayrıca cihaz içerisinde 24,50MB boş bellek kapasitesine sahip olunmalı.

GP Notları : Türkçe dil oyun arayüzünde kullanılmıştır. 500k – 1m arası indirme oranına sahiptir. Kullanıcılarından 4,4 Google Play Oylaması notuna sahiptir.

Kim Milyoner oyunu Nasıl Oynanır?

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasından alıntılanılarak yapılan android oyun Kim milyoner oyunu eğlendirirken öğreten bir uygulamadır.

Ekranlarda müftelası olduğumuz, Kenan Işık ile özdeşleşmiş program olan Kim Milyoner olmak ister, Kim 500.000 ister, Kim 1.000.000 ister isimlerini kullanmış yarışmanın Mobil telefonlara uyarlanmış halidir. Özellikle Kenan Işık‘ın rahatsızlığı sonrasında bir süre İlber Ortaylı hocamızın sununundan sonra gündem belirleyen bir yarışma programı idi. “Sıradaki Cahil Gelsin” geyiği ile gündem de belirleyen bir yarışmadır ve halen devam etmektedir. İlk sorularda elenerek rezil olma korkusu oldukça vahim bir hal almıştır. Eğer bu yarışmaya katışma hayaliniz var ise, 15.000 soru barındıran gerçeğine uygun Kim Milyoner oyunu kesinlikle indirin. Bilgi yarışması olarak harika bir android oyun. Orjinaline benzer içerikleri;

Zaman Kısıtlı Soruları Cevapla
Kim milyoner oyunu Soruları cevapla, eğlen ve bilgilen. Süreyi iyi kullan, bilginin gücünü göster.

Çift cevap verme jokeri,
Seyirci yardımı jokeri,
Soru değiştirme jokeri,
P Cevap jokeri
gibi haklarınız da vardır. Ne kadar çok bilgi sahibisiniz şimdi kendinizi sınayın.

Joker Haklar
Kim Milyoner oyunu içerisinde takıldığınız sorularda joker haklarınızı kullanarak soruyu geçebilirsiniz.

Oyunda sıralama sistemi bulunmaktadır. Baraj sorularına doğru cevap verme ile elde edilen paralar, puan olarak hanenize işlenir. Arkadaşlarınızı sosyal mesda girişi yaparak oyuna davet edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile deyim yerinde ise bir bilgi yarışı‘na girebilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı yarışmak oyunu daha eğlenceli hale sokabilir. Kesinlikle denemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.