OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Keanu Reeves için aksiyon figürleri tanıtımı yapıldı

Keanu Reeves için aksiyon figürleri tanıtımı yapıldı

20

 

Oyuncak üreticilerinden biri olarak öne çıkan McFarlane Toys şirketi, Keanu Reeves’in yaşam vermiş olduğu Johnny Silverhand karakterine 7 inç ile birlikte 12 inç boyutlarına sahip 2 tane aksiyon figürünün tanıtımını gerçekleştirdi. McFarlane Toys şirketi, seri içerisindeki çok önemli bir parçası olarak V isimli karakterin 7 inçlik boyuta sahip aksiyon figürünü de tanıtmış oldu. 7 inçlik boya sahip olarak gelen tüm aksiyon figürlerinin 22 nokta üzerinde hareket kabiliyeti yer alıyor ve satış fiyatları ise 24.99 dolar tutarında belirlenmiş oldu.

12 inçlik boyuta sahip Keanu Reeves’in satış fiyatı da 39.99 dolar tutarında belirlenmiş durumda. Lakin Keanu’nun bu söz konusu figürüne ‘‘aksiyon figürü’’ adı vermek çokta doğru olmayacaktır. Zira bu figür, daha fazla bir heykel görevi görmekte. Silverhand’in söz konusu bu heykelimsi aksiyon figürü içerisinde siyah renkli bir tane gitar çaldığını görmekteyiz.

7 inç büyüklüğündeki figürde gitar ile birlikte şişe ve ayrıca ‘‘Rock-On’’ el işaretiyle karşımıza çıkıyor. Bu söz konusu parçaların her bir tanesine değişik pozlar vererek Keanu’yu kendiniz şekillendirebiliyorsunuz. Keanu’nun can vermiş olduğu Johnny Silverhand’in Cyberpunk evreni üzerinde yıldız bir müzisyen olarak geleceğini de göz önünde bulunduracak olursak, fazlasıyla gerçekçi figürler olarak karşımıza çıktıklarını da ifade edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.